Auto Domaniku SH.P.K Rr.Zagrebi P/N,10000/Prishtine-Kosova

Mobil: +377 44 20 01 95 ,Kargo: +386 49 20 01 95

info@autodomanik.com

E hene-Shtune: 09:00 – 18:00  

E hene-Shtune: 09:00 – 18:00
Na Kontaktoni +383 49 11 11 44
Auto Domaniku SH.P.K Rr.Zagrebi P/N,10000/Prishtine-Kosova

GRAT

ÇFARË MUND TË BËJM PËR JU

 • Pjesët me Garancion
 • Pjesët Origjinale
 • Çmime më te volitëshme ne treg
 • Importues të brendeve Evropiane për treg të Kosovës
 • Pjesë për gjdo makinë
 • Ne jemi shpërndarës me pakicë dhe shumicë në gjithë teritorin e e Kosovës
 • Marka Origjinale
 • 100% jemi gjithmonë në shërbimin tuaj

AUTO DOMANIKU
Jemi importues te brendeve si

Me perkushtim dhe besnikeri jemi prane jush.
 • VOTTO
 • GRAT
 • MGA
 • METELLI GROUP
 • AntiCOOL
 • LUK
 • INA
 • SACHS
 • TRW
 • VALEO
RISI
%10Zbritje
Oferta Speciale
NE gdo blerje mbi 150 eur ju perfitoni 10% zbritje
NA KONTAKTONI

AUTO DOMANIKU 

Themeluar nga viti 1999

21
VJET EKSPERIENCE
240+
KLIENT
2800
LLOJI I PRODUKTEVE
150+
BRENDE

[smls id=”1951″]

Na Kontaktoni

Call: +383(0) 49 11 11 44
+383(0) 49 962 962